Gülce Pınar Gülhan Gülce Pınar Gülhan Danışman, İnci Akademi Program Yönetimi

Ege Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olduktan sonra, Barcelona Graduate School of Management’da Uluslararası İşletme ve Pazarlama üzerine yüksek lisans eğitimimi tamamladım. Kariyerime global bir şirkette ürün yönetimi alanında ürün sorumlusu olarak başladım. Ürün yönetimi sürecinde edindiğim deneyimler ve eğitmenlik pratiklerim beni insanı odağına alan eğitim ve gelişim dünyasına yönlendirdi. Bu kararımla birlikte teknik eğitim yöneticiliği, yazılım eğitmenliği gibi farklı farklı şapkalar takma şansı yakaladım.

Uzmanlık alanlarım arasında, çalışan deneyimi, eğitim ve gelişim, e-öğrenme için yapısal program tasarımları, üretim ve destekleyici fonksiyonlarda çalışanlar için teknik eğitim sistemlerinin oluşturulması ile tüm bu süreçlerinin dijitalleştirilmesi, raporlama sistemlerine dönüştürülmesi bulunmaktadır.

8 yıldır aynı zamanda kurumsal eğitmenlik yapıyorum. Farlı STK’lar ve mesleki derneklere de bu yönümle destek oluyor, çeşitli görevler ve projelerde keyifle yer alıyorum.Yaşam boyu öğrenmeyi ön planda tutuyorum. Cervantes’in ‘İnsan eğitimle doğmaz ama eğitimle yaşar.’ sözünü kendime ilke ediniyor, Erickson Coaching International’ da çıktığım koçluk yolculuğuma devam ediyorum. 

 Ayrıca, 2021 yılından beri İnci Akademi’de Eğitim Program Yönetim Danışmanı olarak görev yapıyorum.