Güliz Uluağaç | BirİNCİ Ağızdan Anlatıyor

İnci Holding

BirİNCİ Ağızdan podcast serimizin yeni bölümünde İnci Holding İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Direktörü Elif İçören, İnci Holding İç Denetim Kıdemli Müdürü Güliz Uluağaç ile İç Denetim Farkındalık Ayı üzerine konuşuyor. Keyifli dinlemeler!  

00:00 00:00

Filiz Morova İneler - BirİNCİ Ağızdan Anlatıyor

İnci Holding

İşinin, ekibinin, kendinin lideri olan herkesin platformu Bir'İNCİ Ağızdan podcast serisine hoş geldiniz! Bu bölümde İnci Holding Genel Sekreteri Filiz İneler ile çevresel, sosyal ve kurumsal yönetişim üzerine konuştuk.

00:00 00:00

Tuba Kesen Umar & Mehmet Tunçkanat - BirİNCİ Ağızdan Anlatıyor

İnci Holding

İzQ Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi’nin girişimcilik ekosistemine katkıları ve İzQ ile amaçlanan hedefler üzerine Tuba Kesen Umar ve Mehmet Tunçkanat ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Podcastimizi ayrıca Spotify ve Apple Podcasts'ten de dinleyebilirsiniz. 

00:00 00:00

Ayşe Şen | BirİNCİ Ağızdan Anlatıyor

İnci Holding

BİRinci Ağızdan'ın bu bölümünde İnci Holding Girişimcilik Programları Lider Danışmanı Ayşe Şen, İnci Holding'in girişimcileri ekosistemle bir araya getirdiği  açık inovasyon programı İnci Radar hakkında sorduğumuz soruları içtenlikle yanıtlıyor. Keyifli dinlemeler! 

00:00 00:00

Hakan Ünlü | Bir'İNCİ Ağızdan Anlatıyor

İnci Holding

Bir'İNCİ Ağızdan'ın bu bölümünde Maxion Wheels Türkiye ve Afrika Operasyonları Başkan Yardımcısı Hakan Ünlü'yle İnci Radar ve Maxion Jant Grubu işbirliğiyle yayınlanan inovasyon çağrısı hakkında konuştuk.

00:00 00:00

Ebru Nihan Celkan - BirİNCİ Ağızdan Anlatıyor

İnci Holding

Pazarlama Uzmanı, Eğitmen ve Oyun Yazarı Ebru Nihan Celkan'la gerçekleştirdiğimiz podcast'i sizlerle paylaşıyoruz! Bu podcast'te neler mi var? Toplumsal cinsiyet eşitliğinin bir performans olması, eşitlik verilerine karşı gerçekliğimiz olan ölçülmemiş bilgiler ve her birimizin değişim yolculuğundaki sorumluluğuna dair bu keyifli sohbeti dinlemeye ne dersiniz?  

00:00 00:00

Nesrin Yorulmaz - Schuman Rezonans

İnci Holding

Duygu Yılmaz Hancılar’ın Nesrin Yorulmaz ile gerçekleştirdiği bölümü sizlerle paylaşıyoruz! Bu Podcast'te neler mi var? Nesrin Yorulmaz’ın kendine dair, hakkını vererek yaşamanın ne olduğuna dair söyledikleri ve ölümsüzleşen sesi... Dinlemeye hazır mısınız?  

00:00 00:00

Hakan Önal - BirİNCİ Ağızdan Anlatıyor

İnci Holding

SaveSoil (Toprağı Kurtar) hareketi gönüllüsü Hakan Önal ile gerçekleştirdiğimiz podcast'i sizlerle paylaşıyoruz! Doğa ve çevre hareketleri denince akla ilk olarak hava ve su gelirken, toprağı neden göz ardı ediyoruz? Toprağı korumak neden bu kadar önemli? Önümüzdeki yıllarda bizi ne gibi çevre sorunları bekliyor? Toprağımızı korumak için SaveSoil hareketine nasıl katkı sunabiliriz? Ve dahasını podcastimizden dinleyebilirsiniz. 

00:00 00:00

Ece Elbirlik Ürkmez - BirİNCİ Ağızdan Anlatıyor

İnci Holding

İnci Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve İnci Vakfı Güç Kaynağı Ece Elbirlik Ürkmez'le gerçekleştirdiğimiz Podcast'i sizlerle paylaşıyoruz!  Bu Podcast'te neler mi var? Zihnimizdeki Sınırları Esnetmek,  İşine Kalbini Katmak, Ezberleri Bozmak ve İnci Vakfı'nın Harekete Yönelik Vizyonu'nu keyifle dinleyebilirsiniz.

00:00 00:00

Şelale Zaim Gorton & Duran Cesur - BirİNCİ Ağızdan Anlatıyor

İnci Holding

İnci Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve İnci Aile Ofisi Yönetim Kurulu Başkanı Şelale Zaim Gorton ve Vinci Girişim Sermayesi Yöneticisi Duran Cesur ile gerçekleştirdiğimiz Podcast'i sizlerle paylaşıyoruz! Bu Podcast'te neler mi var? "Girişimcilik nedir, girişim ekosistemi nasıl kurulur, zamanlama girişimcilik için ne anlama gelir" gibi start-up dünyasıyla ilgili merak edilen her şey... 

00:00 00:00

Zeki Şafak Ozan – Hayat ve Seçimler

İnci Holding

Duygu Yılmaz Hancılar’ın Zeki Şafak Ozan ile gerçekleştirdiği bölümü sizlerle paylaşıyoruz! Bu podcast'te ne mi var? Zeki Şafak Ozan’ın kendine dair, hakkını vererek yaşamanın ne olduğuna dair söyledikleri ve ölümsüzleşen sesi.. Dinlemeye hazır mısınız?  

00:00 00:00

Jale Özge Tanrıver - BirİNCİ Ağızdan Anlatıyor

İnci Holding

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası Müdürü Jale Özge Tanrıver ile gerçekleştirdiğimiz podcast'i sizlerle paylaşıyoruz! Bu podcast'te neler mi var?  70. yılına adım atan İnci Holding'in sanata olan saygısı, İzmir Devlet Senfoni Orkestrası'nın köy okullarında verdikleri konserleri ve İnci Holding iş birliği ile köklerinden gelen sanat tohumlarını geleceğe nasıl aktardığı...

00:00 00:00

Cihan Elbirlik - BirİNCİ Ağızdan Anlatıyor

İnci Holding

İnci GS Yuasa İcra Kurulu Direktörü Cihan Elbirlik ile gerçekleştirdiğimiz Podcast'i sizlerle paylaşıyoruz! Bu Podcast'te neler mi var?  İnsanın ve Markanın Teknolojik Donanımı, Bugünün İnsanı ve Dijital Bağı Kurması İçin Gereken Yetkinlikler,  Yeni Nesil Liderlik ile Öğrenen Lider Olmak ve Müşterinin Gönlünde Lider Olmak üzerine keyifli bir sohbeti dinlemeye ne dersiniz?

00:00 00:00

Genç İnciler - BirİNCİ Ağızdan Anlatıyor

İnci Holding

İnci Holding - Birinci Ağızdan 8. Dönem Genç İnci’lerimizle gerçekleştirdiğimiz Podcast'i sizlerle paylaşıyoruz! Bu Podcast'te neler mi var? İnci Holding ve grup şirketlerine değer katacak, geleceğin liderleri olarak gördüğümüz Genç İncilerimizle çalışan adayı deneyimi, unutulmaz anıları, Genç İnci’nin bir günü ve geleceğin Genç İncilerine önerileri  üzerine keyifli sohbetimizi dinlemeye ne dersiniz? Bilgiyle, keyifle, gelişimle ve paylaşarak parlayacakları, yeteneklerini keşfedecekleri bir deneyim yaşamalarını dileriz.

00:00 00:00

Tolga Akın & Elif Türkmen Elbirler - BirİNCİ Ağızdan Anlatıyor

İnci Holding

İnci Vakfı Çocuk Orkestrası Şefi Tolga Akın ve İnci Vakfı Gelişim Atlası Elif Türkmen Elbirler ile gerçekleştirdiğimiz podcast'i sizlerle paylaşıyoruz!  Bu podcast'te neler mi var? 70. yılına adım atan İnci Holding'in sanata olan saygısını, İnci Vakfı Çocuk Orkestrası'yla geçmişten günümüze nasıl taşıdığı ve köklerinden gelen sanat tohumlarını geleceğe nasıl aktardığı...

00:00 00:00

Mustafa Zaim - BirİNCİ Ağızdan Anlatıyor

İnci Holding

Maxion İnci ve Maxion Jantaş Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Zaim ile gerçekleştirdiğimiz Podcast'i sizlerle paylaşıyoruz!  Bu Podcast'te neler mi var? Amaca Odaklı Takımlar ile Başarıya Ulaşmak, Dijital Dönüşüm ve İnsan, Kriz Sonrası Liderlik ve Zor Zamanlarda Kaptanlık Üzerine keyifli bir sohbeti dinlemeye ne dersiniz?

00:00 00:00

Efe Cun - Yaşamak Güzel

İnci Holding

Duygu Yılmaz Hancılar’ın Efe Cun ile gerçekleştirdiği bölümü sizlerle paylaşıyoruz! Bu Podcast'te ne mi var? Efe Cun’un kendine dair, hakkını vererek yaşamanın ne olduğuna dair söyledikleri ve ölümsüzleşen sesi.. Dinlemeye hazır mısınız?

00:00 00:00

Mehmet Tunçkanat – Soluk Mavi Nokta

İnci Holding

Duygu Yılmaz Hancılar’ın Mehmet Tunçkanat ile gerçekleştirdiği bölümü sizlerle paylaşıyoruz! Bu Podcast'te ne mi var? Mehmet Tunçkanat’ın kendine dair, hakkını vererek yaşamanın ne olduğuna dair söyledikleri ve ölümsüzleşen sesi... Dinlemeye hazır mısınız?

00:00 00:00

Zeki Şafak Ozan - BirİNCİ Ağızdan Anlatıyor

İnci Holding

İnci Holding CEO'su ve Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Şafak Ozan'la gerçekleştirdiğimiz Podcast'i sizlerle paylaşıyoruz!  Bu Podcast'te neler mi var? Değişen Dünya'da Dengede Kalmak ve Temkinli İyimserlik Üzerine keyifli bu söyleşiyi dinlemeye ne dersiniz?

00:00 00:00

Perihan İnci - BirİNCİ Ağızdan Anlatıyor

İnci Holding

İnci Holding Yönetim Kurulu Üyesi Perihan İnci ile gerçekleştirdiğimiz Podcast'i sizlerle paylaşıyoruz!  Bu Podcast'te neler mi var? Nesilden Nesile Aktarımın Önemi ve Dijital Liderlik, Zamanı Etkin Yönetmenin İpuçları ve Devam Edebilme Gücü Üzerine keyifli bir sohbeti dinlemeye ne dersiniz?

00:00 00:00

Elif İçören – İyilik Üzerine

İnci Holding

Duygu Yılmaz Hancılar’ın Elif İçören’i konuk ettiği Podcast’i sizlerle paylaşıyoruz! Bu Podcast'te ne mi var? Elif İçören’in kendine dair, hakkını vererek yaşamanın ne olduğuna dair söyledikleri ve ölümsüzleşen sesi...  Dinlemeye hazır mısınız?  

00:00 00:00

Filiz Morova İneler – Bütünün Anlamı

İnci Holding

Duygu Yılmaz Hancılar’ın Filiz Morova İneler ile gerçekleştirdiğimiz bölümü sizlerle paylaşıyoruz! Bu Podcast'te ne mi var? Filiz Morova İneler’in kendine dair, hakkını vererek yaşamanın ne olduğuna dair söyledikleri ve ölümsüzleşen sesi... Dinlemeye hazır mısınız?

00:00 00:00

Serap Manisalı – Şifa

İnci Holding

Duygu Yılmaz Hancılar’ın Serap Manisalı ile gerçekleştirdiğimiz bölümü sizlerle paylaşıyoruz! Bu Podcast'te ne mi var? Serap Manisalı’nın kendine dair, hakkını vererek yaşamanın ne olduğuna dair söyledikleri ve ölümsüzleşen sesi... Dinlemeye hazır mısınız?

00:00 00:00