Ezgi Kesimli Ezgi Kesimli Maxion İnci Jant Grubu Kurumsal İletişim Yöneticisi

2017 yılından bu yana Maxion İnci Jant Grubu Kurumsal İletişim Yöneticisi olarak görev almaktadır. Aynı zamanda Maxion İnci Jant Grubu Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Komite Lideri, İnci Holding Etik Kurulu Üyesi, Impact 2030 Türkiye Etki Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi ve Çalışan Gönüllülüğü Komite Lideri görevlerini yürütmektedir. Maxion İnci Jant Grubu’nu temsilen BPW İzmir kurucu üyelerindendir. Maxion İnci Jant Grubu Toplumsal Etki Programı kapsamındaki “Su Kaşifi” ve “BM Küresel Amaçlar için Çalışanlar” programlarının liderliğini üstlenmektedir. Kız öğrencilerin gelişmesine katkı sağlamak amacıyla gönüllü olarak mentorluk yapmaktadır.

2013 yılında İnci Holding’de Kurumsal İletişim Yöneticisi olarak göreve başlamıştır. Kurumsal Yönetim ve Strateji Departmanları’na destek vermiştir. Etikle ilgili tüm altyapının oluşturulmasına öncülük etmiş ve Etik Yöneticiliği yapmıştır.

İzmir Ekonomi Üniversitesi İngilizce İşletme ve Reklamcılık olmak üzere eş zamanlı iki diplomaya sahiptir. Farklı ülkelere seyahat etmek ve pilates ilgi alanındadır.

Yazara ait diğer yazılar