Konuk Yazar Konuk Yazar
30 Kasım -0001 Cevdet İnci Anısına 89 Bin Fidan
30 Kasım -0001 - Sosyal İnci'ler
Cevdet İnci Anısına 89 Bin Fidan
#sosyalaktiviteler #sosyalsorumluluk #sürdürülebilirlik
Cevdet İnci Anısına 89 Bin Fidan

İnci Holding’in temellerini atan Cevdet İnci'yi, grup çalışanlarımız ve ailelerinin katılımıyla düzenlenen Cevdet İnci Anma ve Ağaç Dikme Töreni’yle andık. 15 Nisan Cumartesi günü Seferihisar-Kavakdere mevkiinde sembolik fidanlarımızı diktik. İnci Holding olarak 22 yılda toplam 89 bin fidana can verdik ve doğaya verdiğimiz değeri, diktiğimiz fidanlar ile yaşatıyoruz.

Ege Orman Vakfı ile ortak düzenlediğimiz törende Ege Orman Vakfı Genel Müdürü Metin Gençol’un takdim ettiği plaketi alan İnci Holding Yönetim Kurulu Başkanı Neşe Gök; “Dedemin bizlere miras bıraktığı doğa sevgisinin böylesine büyüdüğünü görmenin gururunu yaşıyorum. Başta Ege Orman Vakfı olmak üzere bu gururda bize ortak olan herkese teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Ege Orman Vakfı’nın üyelerine, İnci Holding bünyesinde çalışan ve fidanlarımızın dikilmesine katkı sağlayanlara, bu fidanların büyümesi için emek verenlere kısaca hepinize teşekkür ederim.” dedi.

2 bin yeni fidan dikildi

Ege Orman Vakfı Genel Müdürü Metin Gençol, bu yıl dikilen 2 bin fidan ile birlikte İnci Holding aracılığıyla dikilen fidan sayısının tam 89 bine ulaşmasından memnuniyet duyduklarını belirtti. Gençol, ağaçlandırma çalışmalarının İzmir Orman Bölge Müdürlüğü iş birliği ile devam ettiğini belirterek doğaya yaptıkları bu büyük katkı için İnci Holding’e teşekkür etti.

Metin Günvar, İnci Holding Dijital İletişim Uzmanı

2673 Görüntülenme
4
0
5 + 24 =